BPW İST Uyelik_Basvuru_Formu

 

BPW İstanbul İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği’ne her kesimden, her meslekten, ev kadını, kariyer sahibi, üst veya orta düzey yönetici, profesyonel veya serbest çalışan,  kendi işinin sahibi 18 yaşını geçmiş her kadın başvurabilir. Üyelerimizden beklentimiz toplumsal cinsiyet eşitliğine inanmak, dürüstlük, şeffaflık ve iyi niyettir.

Üyelerimizden, kendi bilgi ve becerilerini kullanarak, dezavantajlı kadınlara destek olmak, kendi mesleki birikimlerini paylaşmak, dostluk kurmak, mentörlük yapmak ya da diğer üyelerin bilgilerinden faydalanarak, kendini geliştirmek, işbirliği arayışına girmek ve kendini geliştirmek için öğrenmek.

BPW İstanbul Kulübü yıl içerisinde, BPW Federasyonu ile ortak etkinliklerde birlikte yer alır. Bu etkinliklere üyelerin azami katılımı beklenir. Ayrıca, en az iki ayda bir yapılan kulüp toplantılarına katılmaları yine dostlukların gelişmesi için üyeden beklenir.

Üye adayları, en az bir referans göstermek zorundadır. Üye adaylarının üyeliğe kabul edilmeden önce en az 3 kez kulüp toplantısına katılması beklenir.

Üyelik aidatı 2017  yıllık ilk giriş için 650,-TL’dır.

Üyelik aidatı Genç BPW adayları için (35 yaş altı) 500,-TL’dır.

Üye adayı seldabpw@gmail.com adresine özgeçmişi ile başvurabilir. Ayrıca üstte yer alan formu doldurup yine bu adrese göndermelidir.

Üyelik başvurusu yönetim kurulu kararı ile kabul edilir.

 

 

 

Bir Yorum Yazın