Liderlik Okulu

Başarıya Giden Yolda Doğru Adımlar Atın

 

Liderlik kişinin kendisini geliştirmek ve amacına ulaşmak için çizdiği yolda ihtiyacı olduğu bir erdemdir. Çok çalışmak ve azimle hedef ulaşmak sizi istediğiniz hayallere ulaştıracaktır. Sadece iyi bir fikir sizi hedefinize ulaştırmaz. İyi bir iş planlama, hedef koyma becerisi, bütçe planlama, pazarlama ve satış bilgisi gerektirir. Bunlar olmadan ve bilginize her gün yeni bir bilgi koymadan başarıya ulaşmak günümüzün rekabetçi ortamında dünyasında neredeyse olanaksız gibidir. Kendini dönüştüren, bilgi edinen, bilene soran ve planlayan insanlar ulaşıyorlar hedeflerine.

 

BPW İstanbul İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği,  kendi liderliğini ele almak isteyen her kadına ulaşabilmek için bir Liderlik Okulu açtı. Bu okulda Liderlik kavramından, bütçe planlamaya, finansmana ulaşıma, pazarlama stratejilerinin belirlenmesinden zaman yönetimine, dijital satışa kadar birçok ihtiyaç olan konuda konunun başta BPW üyelerinden olmak üzere uzmanlarından eğitim alınmaktadır.

Her Modül için katılım sertifikası verilmek ile birlikte 4 modülü tamamlayan katılımcılara BPW İstanbul Liderlik Okulu sertifikası verilmektedir.

 

İlk Modül

 

İkinci Modül

 

 

Üçüncü Modül

× How can I help you?